PROPA FRAME
Propa Çerçeve sektöründe kaliteli hizmet sunmayı ve kaliteyi bir adım üste taşımayı ilke edinmiştir.
Seyir defterine imza atmaya başladığı 1986 yılında ilkel yollarla teknolojiden uzak imkanlar ile sektöre ağaç resim çerçeveleri ve profil çerçeve üretimi ile başlayan Propa Çerçeve kısa sürede sektörde iyi bir yer edinmiştir.

Firmamızın Hatay Antakya da 2000 metrekare kapalı 5000 metrekare açık fabrika alanı, Ankara Sitelerde 350 metrekare birinci şubesi İstanbul İskoç’ta 300 metrekare ikinci şubesi bulunan firmamız bünyesinde 68 tecrübeli eleman 10 adet pazarlama aracı 3 adet lojistik taşıma araçlarıyla yurtiçi servis ağına sahip teknolojik ve gelişmiş bir firma durumuna gelmiştir.

Firma bünyesinde polisten ham maddeden profil sanat galerilerine, polyesterden dekoratif aynalar dresuarlar ve biblolar ev tekstil ve hediyelik ürün mağazalarına, enjeksiyon lamine plastik ahşap ürünlerden birbirinden farklı resim çerçeve modelleri resim stüdyolarına üretim yapmakta ve kendi servis ağıyla Türkiye’nin her köşesinde bulunan 2500 cari müşterisine tecrübeli elemanlarla pazarlama ve satış yapmaktadır.

TSE standartlarına uygun üretim yapan firmamız ürün kalitesini benzersiz çizgileri firmaya özel tasarımları üstün hizmet kalitesi sadece üretim ve satış değil satış sonrası hizmet ayrıcalığı ile fark yaratıyor. Firmayı daha üst yerlere taşımak ve üretimin yanı sıra yönetim, planlama, pazarlama ve yeni ürün modelleri tasarlayarak yılda 3.500.000 metre profil 500.000 adet resim çerçevesi 30.000 adet polyester ayna 10.000 adet dresuar 250.000 adet farklı ölçülerde boy aynaları 120 000 ad farklı ölçülerde selefon baskı resimler üretip ayrıca çerçeve imalatı için gerekli makina ekipmanları 50 mm den 140 mm kadar çift kesme yapabilen makinalar, pinomatik ve mekanik köşe çakma makineleri, pinomatik ve mekanik giotin çerçeve kesme ve 45 derece özçelik kesme makinaları sessiz ve normal sesli kompresör satış ve yetkili servis hizmeti bunların yanı sıra fitings malzeme olarak çerçeve plastik ve metal askı,çelik tel, köşe birleştirme çivileri orjinal İtalyan f-15 esner çivi ve f-18 sert çivi tabancaları matobel ve normal cam ,her ölçüde asetat arka kapama bezleri ,tual bezi her ölçüde fırınlanmış çam ağacından tual ve boy tual çıtası pazarlayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta sektörde iyi bir yerde ve her gün büyüyor olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Firmamız devamlılığı gücün ana kaynağı olarak görüyor. Sadece mali göstergelere değil aynı zamanda değerlere göre yolunu çiziyor. Kazanç önemlidir ama önemli olan tek şey değildir. Amacımız rekor satış ve rekor büyüme elde etmek değil. İstediğimiz şirketimiz, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kaliteli ürünler re ve hizmet üreten müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan topluma ve ülkesine faydalı iyi bir firma olmaktır. Çevre kirliliğini engellemekle çevreci faaliyette bulunarak gelecek nesillere karşı sorumluluk hissediyoruz. Çünkü bütün ürünlerimiz tamamıyla geri dönüşümle üretilmektedir.

PROPA PLASTİK PROFİL PAZARLAMA İNŞ. TUR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.